Geras poilsis turi būti prieinamos visiems.

Armenos poilsiavietė įkurta mūsų senelių sodyboje Jurbarko rajone, Panemunių regioniniame parke. Atvykę čia pateksite į puoselėjamą erdvę, kur nuo kiekvieno namelio terasos atsiveria nedrumsčiamas gamtos peizažas.

Sodyboje šiuo metu yra penki nameliai, kiekviename jų gali apsistoti iki 6 asmenų. Priimami ir tvarkingi keturkojai šeimos nariai.

Nameliuose yra viskas, ko gali prireikti šeimos buičiai atostogaujant – virtuvė su visais reikalingais indais, dušas, tualetas, kondicionierius. Yra net atskiras skalbyklos namelis. Prie kiekvieno namuko yra kubilas ir kepsninė.

Vieną nuo kito namelius skiria aukštos tvoros, todėl kiekvienas savo terasoje gali jaustis gana privačiai. O norintiems didesnio privatumo, du nameliai yra apjuosti tvora ir poilsiu čia galima mėgautis, nesusiduriant su kitais poilsiautojais.

Poilsiavietėje galite laisvai pliuškentis tvenkinyje, plaukioti irklente, žaisti tinklinį, futbolą, įvairius žaidimus, degintis, vaikščioti po vaizdingas apylinkes ir tiesiog mėgautis ramiu poilsiu ir buvimu gamtoje.

Mėgstantys aktyvesnį poilsį gali užkopti ant netoliese esančio Seredžiaus piliakalnio, aplankyti Panemunės pilis arba apžiūrėti greta įsikūrusį Belvederio dvarą, plaukti baidarėmis Dubysos upe.

Svečiai poilsiavietėje priimami visus metus.